Torba Index Large Toiletries Bag

Oceń ten produkt jako pierwszy

Pięciokomorowa torba podróżna o rozkładanej konstrukcji, która pozwala zorganizować przybory toaletowe. Zajmuje niewiele miejsca w bagażu. Wyciągany worek do odseparowania butelek z płynami posiada przeźroczysty panel, dzięki któremu można sprawniej przejść przez bramkę bezpieczeństwa na lotnisku.

Normalna cena: 189,00 zł

Przecena 139,00 zł

Produkt dostępny. Wysyłka w ciągu 24 godzin.

Opis produktu

Szczegóły

Waga: 155 g

Materiał: N210p type 6 nylon plain weave

Właściwości:

  • konstrukcja uwzględnia specyfikę budowy męskiej sylwetki
  • kieszeń w przednim panelu na najpotrzebniejsze przedmioty
  • wewnętrzna, bezpieczna kieszeń z klipsem do kluczy
  • uszczelniona na szwach, wyjątkowo odporna na złą pogodę komora główna w wodoodpornej technologii AC²

Informacje dodatkowe

Gwarancja Arcteryx

Firma Arcteryx udziela pierwszemu właścicielowi pełnej gwarancji na swoje produkty na wady materiałowe i fabryczne na okres dwóch lat. Niniejsza gwarancja nie obejmuje zniszczeń spowodowanych wypadkiem, niewłaściwą pielęgnacją, zaniedbaniem, praniem, normalnym zużyciem lub naturalnym procesem utraty kolorów i osłabienia materiałów wskutek upływu czasu i długotrwałego użytkowania. Recenzje

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Torba Index Large Toiletries Bag

Technologia i materiały

Nylon

Nylon – to handlowa nazwa poliamidów produkowanych przez firmę DuPont. Są to syntetyczne polimery zawierające grupę amidową służące m.in. do wytwarzania włókien syntetycznych o bardzo dużej wytrzymałości na rozciąganie i łatwo dającego się barwić. Stosowany przede wszystkim do produkcji dzianin, tkanin, lin i żyłek. Jest materiałem niezwykle lekkim, stosowanym w produktach, w których priorytetem jest waga.